Banner

Online Belge Klavuzları


Borç Sorgulama ve Hızlı Aidat Ödeme

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası olarak başlattığımız dijital dönüşüm hamlesine uygun olarak online borç sorgulama ve hızlı aidat ödeme sistemini resmen başlattık. Yeni tasarımı ile web sitemizde online hizmetlerimizi de aktif ediyoruz. Aşağıdaki link üzerinden borçlarınızı kolayca sorgulayabilir, aidatlarınızı hızlıca ödeyebilirsiniz. Ayrıca sistemi daha kolay kullanabilmeniz için hazırlamış olduğumuz kullanım klavuzuna da göz atmanızı öneririz.

 

 

 

Online Belge

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası olarak başlattığımız dijital dönüşüm hamlesine uygun olarak 7/24 online belge sistemini resmen başlattık. Yeni tasarımı ile web sitemizde online hizmetlerimizi de aktif ediyoruz. Aşağıdaki link üzerinden Online Belgelerinizi alabilirsiniz.

Üyelik

Online Belge hizmetini kullanabilmek için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Sistem üyeliği için hazırlamış olduğumuz kullanım klavuzuna da göz atmanızı öneririz.

 

 

Kullanım

Üye olduğumuz sisteme giriş yaparak artık 7/24 belgelerinizi online olarak alabileceksiniz. Sistem kullanımı için hazırlamış olduğumuz kullanım klavuzuna da göz atmanızı öneririz.