Banner

 

 

Yapım İşi İçin İhale İlanı

 

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Fırat Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Güdümlü Proje Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Malatya’da “Malatya 2. OSB İŞGEM Mesleki Eğitim Merkezi ile Büyüyor” projesi için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası, teknik şartnameler ve projeleri içeren CD,  Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 Kat:3 Malatya TSO Hizmet Binası  Battalgazi / Malatya  adresinden bedel karşılığında temin edilecektir. İhaleye ait idari şartname bilgilendirme amaçlı olarak www.malatyatso.org.tr veya www.fka.gov.tr internet adreslerinden incelenebilir. Fakat ihaleye girecek firmaların ihale dosyası bedelini ilgili hesaba yatırdıklarına dair dekont ile başvurup ihale dosyasını satın almaları gerekmektedir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 27.07.2021 - 14:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.malatyatso.org.tr ve www.fka.gov.tr internet adreslerinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 27.07.2021 tarihinde, saat 14:00’da Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 Kat:3 Malatya TSO Hizmet Binası  Battalgazi / Malatya adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.