![Banner](/tso/images/content-back.jpeg)
Sayın Üyemiz,
Kayseri Sanayi Odası’ndan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne intikal eden ekli yazıda, 5-9 Ekim 2022 tarihlerinde “Anadolu Mobilya Fuarı(ANAMOB)”nın gerçekleştirileceği belirtilmektedir.
Bilgilierinize
Saygılarımızla
Sayın Üyemiz,
Kayseri Sanayi Odası’ndan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne intikal eden ekli yazıda, 5-9 Ekim 2022 tarihlerinde “Anadolu Mobilya Fuarı(ANAMOB)”nın gerçekleştirileceği belirtilmektedir.
Bilgilierinize
Saygılarımızla