Türkçe - English
444 89 44

"KİTAP GETİRDİM SANA" PROJESİ KİTAPLAR TESLİM EDİLEREK TAMAMLANDI

ANKET

Sizce Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine verdiği hizmet konularından hangisine yoğunlaşmalı ?

 

ETKİNLİK TAKVİMİ
"KİTAP GETİRDİM SANA" PROJESİ KİTAPLAR TESLİM EDİLEREK TAMAMLANDI

8 Haziran 2018 Cuma

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası 27. Meslek Komitesi tarafından başlatılan “Kitap Getirdim Sana” kampanyasının süresinin dolmasıyla beraber okulların son zilinin çaldığı gün olan Cuma günü tedavi görmekte olan öğrencilerimize teslim edildi.

Kitap teslim törenine, İnönü Üniversitesi Rektörü Ahmet Kızılay, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Hakan Parlakpınar, TOBB yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yöetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve 27. Komite Meclis Üyesi Mesut Özdemir katıldı.

 

İnönü Üniversitesi Rektörü Ahmet Kızılay yaptığı açıklamada, “Yeni ve genç vizyonu olan Ticaret ve Sanayi Odası’nın sosyal etkinliklere göstermiş olduğu ilgiden ve araştırma hastanesinde tedavi gören çocuklarımızın devam eden eğitim süreçlerinde ihtiyaçları olan okuma kitapları ile ilgili göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

 

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ise “Ticaret ve Sanayi Odası olarak şehrimize sadece ticari anlamda değil, insanlarımıza da beşeri anlamda yaklaştıklarını, sosyal sorumluluk projemiz olan bu projenin 27. Meslek Komitemizin temsilcisi Mesut Özdemir tarafından tertip edilen ve 3000'e yakın kitabın çocuklarımızın ilerleyen dönemde kullanımlarına sunulmak üzere hastanemize teslim ettik. Proje hastane de kronik rahatsızlıklarından dolayı tedavi gören çocuklarımız, Milli Eğitim Müdürlüğünün açmış oldukları hastane içinde bulunan 3 sınıfta eğitimlerine devam ediyor. Dönem dönem burada kültür kitapları ile iç içe kalmaları, kültürün gizemli dünyalarına yolculuk etmeleri, esasında bu hastalık ve tedavi süreçlerinde yalnız olmadıklarını hissettirmek üzere başlatılan kampanya kitap teslim töreniyle beraber son bulmuş oldu. İnşallah çocuklarımızın yeni ufuklara ve yeni hayallere sağlıklı bir nesil olarak devam etmelerini ümit ediyor, kampanya ya destek veren herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


 
Copyright © 2014, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik ve Hukuki Şartlar | Site Haritası
Bu site içeriğinin her türlü hakkı Malatya Ticaret ve Sanayi Odası‘na aittir. İzinsiz kullanılamaz.
Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 44100 MALATYA
444 89 44 0422 323 77 76 tso@malatyatso.org.tr