Türkçe - English
444 89 44

Başkan Sadıkoğlu

ANKET

Sizce Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine verdiği hizmet konularından hangisine yoğunlaşmalı ?

 

ETKİNLİK TAKVİMİ
Başkan Sadıkoğlu'nun Babalar Günü Mesajı

16 Haziran 2019 Pazar

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu üyesi ve Malatya Ticaret Sanayi Odası (MTSO)Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Başkan Sadıkoğlu, "Baba ve anne olmak; fedakârlığın, karşılıksız sevginin vücut bulmuş halidir. Onlara ne kadar değer verirsek verelim bu sonsuz emeğin ve fedakârlığın karşılığını ödeyemeyiz. “Babalar Günü” bunu fark etmek ve hissettirmek için en değerli bir zamandır.

 

Güven duygusunun sembolü olan babalarımız, sırtımızı dayadığımız bir duvar, ne zaman düşecek olsak elimizden tutacak yegâne kahramanlarımızdır.

 

Babalarımız, bizlere hayatın anlamını, zorluklarla başa çıkmayı, güzellikleri paylaşmayı öğreten, ailemizin koruyucusu ve kollayıcısı, yaşam boyu varlıklarıyla bize güç veren, şefkat ve sevgisini bizden esirgemeyen en değerli varlıklarımızdır.

 

Bu güzel günün; bizlerin, vatanımıza hayırlı birer birey olarak yetişmemizi sağlayan babalarımızı hatırlamamız, onların kıymetli gönüllerini yeniden kazanmamız ve bağlarımızın gelişmesi adına yardımcı olacağına inanıyorum.

 

Önemli olan; bizleri koruyup kollayan, hayatın zorluklara karşı direnme gücü aşılayan kahramanlarımızı sadece yılda bir gün değil her gün hatırlamaktır.

 

Ailelerimizin temel direği olan tüm babaların ‘Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömür geçirmelerini diliyorum.” dedi.

 
Copyright © 2014, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik ve Hukuki Şartlar | Site Haritası
Bu site içeriğinin her türlü hakkı Malatya Ticaret ve Sanayi Odası‘na aittir. İzinsiz kullanılamaz.
Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 44100 MALATYA
444 89 44 0422 323 77 76 tso@malatyatso.org.tr