Türkçe - English
444 89 44

MALATYA TSO

ANKET

Sizce Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine verdiği hizmet konularından hangisine yoğunlaşmalı ?

 

ETKİNLİK TAKVİMİ
MALATYA TSO'DAN VALİ BARUŞ'A ZİYARET

19 Kasım 2018 Pazartesi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Meclis Başkanı Hasan Özkan ve beraberindeki heyetle birlikte Valiler Kararnamesiyle Malatya Valisi olarak atanan Aydın Baruş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.   

 

Ziyarette konuşan Baruş, sanayileşmenin Türkiye ve şehirlerin kalkınmasının en önemli dinamosu olduğunu vurguladı.

Malatya’nın insan yapısı, coğrafyası, doğası, sanayisiyle Doğu’nun incisi konumunda olduğuna dikkat çeken Baruş, şunları kaydetti:

"Gücümüz ve kabiliyetimiz yettiği kadar kentimize, insanlarımıza ve Malatya sanayisine katkı sunmak bizim ilk önceliğimizdir. Ortak akıl ile hep birlikte çalışmaya ve kentimize değer katmaya devam edeceğiz. Bu kapı iş dünyası temsilcilerimize her zaman açık olacaktır. Bizler iş dünyamızla istişare içinde olacağız. Güzel çalışmaları el birliğiyle, birbirimizin heyecanını artırarak, işbirliği koordinasyonunu iyi bir noktaya getirecek şekilde çalışacağız. Birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum."

Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ise, Ticaret ve Sanayi Odası olarak kentin gelişmesi adına çalışmalar ve projeler yürüttüklerini söyledi.

Malatya’nın en büyük avantajlarından birinin kurumlar arasında işbirliği içinde gerçekleştirilen çalışmalar olduğunu aktaran Sadıkoğlu, "Sağlanan birlikteliğin sizlerin de katkısıyla artarak devam edeceğine inanıyoruz. Malatya iş dünyası olarak sorumluluğumuzun bilincinde hareketle, kentimiz ve ülkemiz için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşen görevi yapmayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

 
Copyright © 2014, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik ve Hukuki Şartlar | Site Haritası
Bu site içeriğinin her türlü hakkı Malatya Ticaret ve Sanayi Odası‘na aittir. İzinsiz kullanılamaz.
Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 44100 MALATYA
444 89 44 0422 323 77 76 tso@malatyatso.org.tr