Online Belge Online Tahsilat
Türkçe - English
444 89 44

“KİTAP GETİRDİM SANA PROJESİ” NE DESTEKLER SÜRÜYOR

ANKET

Sizce Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine verdiği hizmet konularından hangisine yoğunlaşmalı ?

 

ETKİNLİK TAKVİMİ
“KİTAP GETİRDİM SANA PROJESİ” NE DESTEKLER SÜRÜYOR

4 Mayıs 2018 Cuma

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başlatılan “Kitap Getirdim Sana Projesi” ne destekler sürüyor.

 

Kendileri küçük yürekleri büyük 91 Dev Öğrenci Ortaokulu öğrencileri tarafından “Kitap Getirdim Sana Projesi” kapsamında Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ziyaret ederek, bağışladıkları kitapları teslim ettiler.

Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu yaptığı açıklamada,  “Odamız 27. Eğitim Komitesi tarafından yürütülmekte olan bu projenin amacı, Turgut Özal Araştırma Hastanesi’nde kronik rahatsızlığı ve kanser tedavisi gören çocuklarımızın tedavileri devam ederken bir taraftan akademik eğitimlerini hastanede devam ediyor. Maalesef bunların okulları, hastaneler bunlara dokunmak gerekiyor. Uzun süre tedavi gören çocuklarımızın tedavi süresince kitabın gizemli dünyasında yolculuğa çıkarak satır aralarında umut ve hayallerini besleyeceği bir okuma sürecine dahil etmek, kitaplarla buluşması ve güzel zaman geçirmesi hedeflenmektedir” dedi.

Sadıkoğlu, “Kitap Getirdim Sana Projesi” kapsamında kendileri küçük yürekleri büyük 91 Dev Öğrenci Ortaokulu öğrencileri tarafından, hastanede tedavi görmekte olan çocuklarımıza bağışladıkları kitapları getirerek odamıza teslim ettiler. Tedavi gören bu çocuklarımıza manevi açıdan yalnız olmadıklarını hissettirmek adına göstermiş olduğunuz hassasiyete yürekten teşekkür ederim.”

PROJEYE DESTEK VEREN ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI MESAJ

‘Kitap Getirdim Sana Projesi’ne destek veren kendileri küçük yürekleri büyük öğrencilerin bağışladığı kitapların arasındaki “Hasta olduğunuz için üzüldüm yanınızdayım” notu dikkat çekti.

 
Copyright © 2014, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik ve Hukuki Şartlar | Site Haritası
Bu site içeriğinin her türlü hakkı Malatya Ticaret ve Sanayi Odası‘na aittir. İzinsiz kullanılamaz.
Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 44100 MALATYA
444 89 44 0422 323 77 76 tso@malatyatso.org.tr