Türkçe - English
444 89 44

HİSARCIKLIOĞLU’NDAN VALİ KABAN’A ZİYARET

ANKET

Sizce Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine verdiği hizmet konularından hangisine yoğunlaşmalı ?

 

ETKİNLİK TAKVİMİ
HİSARCIKLIOĞLU’NDAN VALİ KABAN’A ZİYARET

18 Eylül 2018 Salı

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Malatya programı kapsamında Vali Ali Kaban, makamlarında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.?

 

Ziyaretlerde Başkan Hisarcıklığlu'na; Malatya Milletvekili ve Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş) Genel Başkanı Ergün Atalay, GTİ AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ile Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan ve beraberindekiler eşlik ettiler.

 

Hisarcıklıoğlu Vali Kaban’ı ziyareti sırasında Valilik Girişinde bulunan üzerinde Arapça, Süryanice ve Ermenice yazı bulunan 800 yıllık kitabeyle ilgili incelemelerde bulundu. Valilik Şeref Defterini imzalayan Başkan Hisarcıklıoğlu, Vali Kaban'a, TOBB tarafından bastırılan "Dede Korkut" adlı kitabı hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kaban ise, Hisarcıklıoğlu'na teşekkür ederek, Malatya Vesikası "Barış İçinde Birlikte Yaşama Belgesi" tablosu takdim etti.

 
Copyright © 2014, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik ve Hukuki Şartlar | Site Haritası
Bu site içeriğinin her türlü hakkı Malatya Ticaret ve Sanayi Odası‘na aittir. İzinsiz kullanılamaz.
Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 44100 MALATYA
444 89 44 0422 323 77 76 tso@malatyatso.org.tr