Türkçe - English
444 89 44

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI FATİH DÖNMEZ TSO

ANKET

Sizce Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine verdiği hizmet konularından hangisine yoğunlaşmalı ?

 

ETKİNLİK TAKVİMİ
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI FATİH DÖNMEZ TSO'YU ZİYARET ETTİ

20 Ocak 2019 Pazar

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Malatya Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek “Maden Sektörü Temsilcileri Toplantısına” katıldı.

 

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ile makamda bir süre görüşen bakan Dönmez’e kayısı ve yöresel el dokuma halı hediye edildi.

 

Bakan Dönmez daha sonra Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ile Malatya Maden Mühendisleri Odasının ortaklaşa düzenlediği “Maden Sektörü Temsilcileri Toplantısı”na katıldı.

 

Düzenlene toplantıya Vali Aydın Baruş, Ak Parti Malatya Milletvekili ve MKYK üyesi Öznur Çalık, Bülent Tüfenkci, Hakan Kahtalı, Ahmet Çakır, belediye başkanları, İnönü ve Turgut Özal Üniversitesi rektörleri, Malatyalı iş insanı Ahmet Çalık, maden işletmeciliği yapan sektör temsilcileri ve akademisyenler katıldı.

 

Toplantıda sektörün sorun ve çözüm önerileri Bakan Dönmez’e TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve sektör temsilcileri tarafından iletildi.
Copyright © 2014, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik ve Hukuki Şartlar | Site Haritası
Bu site içeriğinin her türlü hakkı Malatya Ticaret ve Sanayi Odası‘na aittir. İzinsiz kullanılamaz.
Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 44100 MALATYA
444 89 44 0422 323 77 76 tso@malatyatso.org.tr