Türkçe - English
444 89 44

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ 104. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ANKET

Sizce Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine verdiği hizmet konularından hangisine yoğunlaşmalı ?

 

ETKİNLİK TAKVİMİ
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ 104. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

18 Mart 2019 Pazartesi

18 Mart Çanakkale Zaferi, Türk askerinin kanını son damlasına kadar akıtarak elde ettiği en önemli zaferlerden birisidir. Sadece bizim tarihimiz de değil dünya tarihinde de önemli bir yer edinmiştir.

 

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. Yıl dönümünde Kahraman Türk askerlerinin uğrunda nice kanlar döktüğü bu önemli günde bu mukaddes güzel yurt topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik ve bütünlük içinde verilen mücadeleyi millet olarak idrak etmeli, gelecek nesillere bu bilinci aktarmayı, bu güzel vatanı bizlere emanet eden atalarımıza karşı bir borç bilmeliyiz.

 

Her zaman gönlümüzde yaşayacak aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere inanarak emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır.

 

18 Mart ruhuna sahip bir ruh ile eğitimden sanayiye kadar her alanda ülkemizi ileriye götürecek tüm adımları atmak bizlerin asli görevi bilinciyle ülkemizin 18 Mart zaferini kutluyor aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin ruhları şad olsun.
 
Copyright © 2014, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik ve Hukuki Şartlar | Site Haritası
Bu site içeriğinin her türlü hakkı Malatya Ticaret ve Sanayi Odası‘na aittir. İzinsiz kullanılamaz.
Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 44100 MALATYA
444 89 44 0422 323 77 76 tso@malatyatso.org.tr